Patronové odlučovače prachu

Patronové odlučovače prachu

V roce 1970 společnost Donaldson Torit® DCE® TD uvedla na trh první systém filtrace prachu s regenerací stalčeným vzduchem, filtrační technologií se automatickým čištěním filtračních patron. Produktová řada Downflo® tak na trhu stanovila standard vysoké účinnosti filtrace se současně nižší spotřebou energie. V dnešní době nabízíme 16 různých typů filtračních odlučovačů a filtrační patrony v 16 různých typech provedení.

DFPRO

Systémy Donaldson Torit® DCE® DFPRO odlučovače slouží k odlučování prachu a dýmu. Jejich konstrukční provedení je zaměřeno především na různé typy výrobních procesů včetně řezání plazmou, autogenem a laserem.

DOWNFLO® EVOLUTION

Nová řada odlučovačů prachu Downflo Evolution je výsledkem neustálého vývoje našich produktů a na míru navrhovaných filtračních řešení.

DOWNFLO® OVAL

Donaldson Torit® DCE® Downflo® Oval je kompaktní vysoce účinný odlučovač prachu a dýmu s integrovanými oválnými filtry.

KABINOVÝ FILTR ECB

Donaldson Torit® DCE®  nazývané Kabinový filtr ECB je ekologicky šetrným a ideálním řešením pro dokončovací práce na velkých obrobcích s nepravidelným tvarem.

UNICELL

Prachový panelový/patronový odlučovač Donaldson Torit® DCE® Unicell je vhodný pro širokou škálu aplikací a velká či malá vzduchová množství.

DCE 100 FILTR S VENTILACÍ VZDUCHU

Donaldson DCE 100 ventilační filtr je ideální k nasazení za účelem ventilace menších objemů vzduchu znečištěného prachem při zpracovávání materiálu, např. v malých silech, nakladačích a nádobách na přepravním pásu.

SILOAIR

Patronový prachový filtr Donaldson Torit® DCE® Siloair lze použít prakticky pro libovolné procesy ventilace s cílem řešení problémů například při ventilaci sil a filtrovat prakticky všechny typy práškového a granulovaného materiálu.

Poptávkový fomulář