Power Core odlučovače prachu

Power Core odlučovače prachu

Zmodernizované a optimalizované výrobní závody vyžadují nejvyšší možný výkon na nejmenším možném prostoru. PowerCore® odlučovače prachu zvládají jak malé, tak i velké vzduchovým množství, nízké, tak i vysoké zatížení prachu, zvládají I obtížně filtrovatelné částice a zaberou přitom jen velmi malý prostor. Filtrační elementy/ kazety s integrovanou Ultra-Web® nanovláknovou technologií zajišťují vysokou účinnost filtračního procesu.

CP SÉRIE

Prachové filtry produktové řady PowerCore® CP ® zvládají vláknitý a chuchvalcový prach vynikajícím způsobem. Vzduchové množství: 1,200 to 27,000 m³/h (jednotlivý modul), >27,000 m³/h (několik modulů najednou). Po integraci PowerCore filtračních kazet a odpovídajícího kompaktního stupňového pulzního čisticího systému prachový filtr PowerCore pracuje efektivně na velmi vysoké úrovni.

Důležité vlastnosti: Minimální požadavky na prostor pro montážní integraci v důsledku kompaktních rozměrů. Samostatná jednotka či systém pro instalaci přímo do sil či technologie. Vysoce výkonné filtrační kazety s integrovanou nanovláknovou technologií Ultra-Web® a nižšími emisemi. Účinný čisticí systém. Snadná, rychlá a čistá výměna filtračních kazet.

Poptávkový fomulář